Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen a következő lépés?...

Mi legyen a következő lépés? Hogyan tovább? Belovaglás végső szakasza.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy 3és fél éves kanca csikóm Falada. Két és fél évesen kezdtem vele komolyabban foglalkozni futószár, zabla, kantár stb. Mostanra már a hevedert is engedi normálisan meghúzni nyereg abszolult nem zavarja simán fel lehet kantározni stb. Nem sokára kezdenék fel ülni rá. Nem zavarja a terhelés de még ember nem ült rajta. Hogy kezdjem? Léci ne kioktató választ! Előre is köszönöm!

2016. aug. 15. 10:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Örülünk neki.

Kinek mi a szép, ugye.

2016. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha sok a "lájk", akkor csak jó lehet!
2016. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Gondolom a fele a KEDVES válaszolóknak, lovat sem látott életében!
2016. aug. 19. 15:54
 14/15 A kérdező kommentje:
Még szoknia kell nem szeretnénk vele ügetni mert még szoknia kell de annyira örülök hogy itt ilyen kedves emberek vannak! Pusszancs mindenkinek! Olyan sok témához KAPCSOLÓDÓ választ kaptam! Imádlak titeket! :) :-)
2016. aug. 19. 15:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem baj majd jó lesz kétszázért eladni trágyáthúzni cigányékhoz
2016. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!