Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a gumikaparó van...

Szerintetek a gumikaparó van olyan jó, mint a vaskaparó?

Figyelt kérdés
Nem találok sehol vaskaparót ezért meggondolom ,hogy veszek egy gumit.

2016. okt. 8. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A gumi nagyon hamar elkopik és annyira nemm is szedi le a koszt. Nekem eddig csak a vaskaparók váltak bem
2016. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gumi az érzékenyebb részekhez jó,csánkja,lábai pl. De a legjobb a fémvakaró,az hatásosabb. Én is csak a horzeban találtam.
2016. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Fémvakarótól kirohanna a világból a lovam. Jelentem, hogy kifejezetten puha gumivakaróval is lehetséges extrém módon saras lovat is leápolni.
2016. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a nagylovasban találtam vaskaparót az alsó szinten. Bár ha nem vagy pesti akkor ne utazz ki csak ezért. :) Esetleg az tudod csinálni hogy veszel egy ilyet [link]

amivel egész jól lejön a sár, és utána gumivakarózol, és így talán később kopik el.

2016. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azzal értek egyet, hogy tökéletes munkát lehet végezni gumivakaróval is. Habár igen, az nem olyan strapabíró, de lássuk be, az a 3-400 Ft amit elkérnek érte nem olyan sok, tehát pótolható... Az én lovam is kifejezetten utálja a fémkavarót, én csakis akkor használok azt, ha nagy területen rászáradt sár van a szőrén, akkor a nagyját gyors ledúrom fémmel, aztán jöhet a gumi.
2016. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan én vagyok a helikopter, de nekem egy gumivakaró már 3 év bírja, nem kopott el, nem is értem hogyan kopna el. Ja, és fémvakaró van eladó. :D
2016. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet szoktam használni, nekem nagyon bevált.


[link]


Először ezzel leszedem a megszáradt (!) sarat. Ez kiszedi a felesleges szőrt is, meg felvakarja picit az egészségeseket. Aztán leápolom sima szőrkefével, és ha nagyon extrém csillogást akarok, akkor áttörlöm ronggyal :)

De gumit egyáltalán nem használok már, meg fémet sem.

2016. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!