Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Versenyre megyünk de koszos a...

Versenyre megyünk de koszos a lovam még ha le is csutakolom. Hogyan csutakolj le vagy "mossam" le hidegben?

Figyelt kérdés
Memsokáea versenyre megyünk de koszos a lovam még ha le is van csutakolva viszont hiddgbe alap hogy nem mosom le nehogy megfázzon viszon milyen más mód van amivel egyszerűen és könnyedén le tudom ápolni.

2016. okt. 23. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha a helye tisztán volna tartva és állandóan le lenne takarítva, akkor nem volna gond a takarítással, még akkor sem, ha este belefekszik. Mert akkor azon az egy helyen nedves ronggyal letakarítható. Versenyre mész és nem tudod tisztán tartani a lovad? Kicsit gáz.
2016. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Mitől koszos? Szappanos szivaccsal dörzsöld át ha koszos foltok vannak rajta, illetve az a por egy részét is kihozza. De tény és való, hogy ha tiszta a boxa, akkor maximum poros lehet. Verseny előtti nap már be is takarhatod egy vékony takaróval.
2016. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az fel sem merül, hogy nem boxban van? Velem is ez a helyzet egyébként, versenyzem de ridegben tartom a lovat. Kérdező: ha szürke a lovad, a habkő elég jó megoldás, ha nem akkor meg marad a melegvizes szivacs.
2016. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van elég sok márkának szárazsampon spray-e, ráfújod a koszra vársz 5mpet letörlöd egy ronggyal és kész.
2016. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első kommentelő nem a negatív válaszra voltam kíváncsi hogy a lovam tartását firtassa. A lehető legjobb körülmények között van tartva. Friss és tiszta boksz rendszeresen van ápolva azaz minden nap mikor kinn vagyok de még is koszos tud lenni igen. Ilyen lovam van aki megtalálja azt a pontot be tudja magát piszkolni ezért is kérdeztem rá arra amire és köszönöm kedves és értelmes válaszát a többi jó tanácsért köszönet valamelyiket ki fogom próbálni.
2016. okt. 24. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!