Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Militaryra appalosa?

Militaryra appalosa?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 18:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És milyen patkó?
2016. dec. 5. 20:05
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát igazából nem igazán erre a sportágra van az appaloosa. Bár egybefüggő. Ha van hozzá tehetsége, és van egy jó tréner akkor végülis bármi megeshet ;)
2016. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
*egyedfüggő
2016. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2016. dec. 6. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Egy westernre kitenyésztett ló semmiképpen. Millitary pálya ,oda nem való lóval életveszélyes,oda már komoly ló kell nem ilyen hobbibobbi bohóclovak.
2016. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy western fajta, miért lenne "hobbibobbi bohócló"?

Azzal teljesen egyetértek, hogy militaryra egyáltalán nem alkalmas. Egy appaloosa testfelépítése köszönőviszonyban sincs a modern sportló (angolban értelmezve) tulajdonságaival. Marházni viszont a sportlovak nem jók. Túl magasan van a súlypontjuk, kevésbé fordulékonyak, a "cowsense"-nek híre hamva sincs. Ha westernes szemmel nézzük akkor azok a "hobbibobbi bohóclovak". Nem tudom hová tenni ezt a negatív diszkriminációt.

2016. dec. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy megvédett a lovam? Én ilyet biztos nem kérdeztem. De esetleg jobb military fajtát? Tudom egyed függö de ....
2016. dec. 7. 07:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy minimális alázat sincs benned más lovaglási stílusok iránt. Szerinted mi értelme van annak, hogy folyamatosan szítod itt a feszültséget? Másrészt pedig el sem tudod képzelni, hogy nem csak egy embernek van 63%-a igaz?

Valamint, ha szerinted a marhaterelés például olyan "marha" egyszerű, javaslom, hogy egyszer próbáld ki.

2016. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

Már ne haragudjál,de egy millitary pályához igencsak hobbi szint a marhaterelés meg a western. Rögzített akadályok,az nem esik le, nem játék ez h csak egy kis oxer "bármivel rámegyek aztán maximum leveri". Lazán ott marad lovassal együtt a ló ha valami nem klappol. Marhaterelésnél h a te példáddal éljek, hol van ekkora kockázat? Nem balra,hanem jobbra szalad el a marha? atyaúristen !! Ez nem "diszkrimináció" meg lenézés,ez az igazság,millitaryra vagy normális adottságú/képzettségű ló vagy semmilyen,az appalosa meg igenis erre a célra csak egy "gyenge hobbifajta".


Kérdező: állandóan jöttök ezzel a "tudom h egyedfüggő de mégis milyen fajta?" Telivérezett sportlovak,külön erre kitenyésztve. Fríz,appalosa ,pinto meg az többi hasonló malacterelő táltos alkalmatlan.

2016. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez hogy jött ide? Nem is mondtam semmit a marha terelésről. De mi az hogy nincd bennem alázat más lovas sportok íránt? Díjugratás is nagyon tetszik az se egyszerű díjlovaglás,külömböző western sportok.... De a legjobban a military tetszik. Ezzel mi a baj?
2016. dec. 7. 19:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!