Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találok online olvashato...

Hol találok online olvashato lovas könyvet?

Figyelt kérdés
léccy irjatok olyan oldal cimet ahol online lehet olvasni lovas könyveket előre is köszi
2010. máj. 10. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alexandrába 2 polcot szánnak a lovasoknak. Szerintem onnan tudsz csemegézni...
2010. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akkarlak megsérteni de most komolyan nem akarlak de tudod mit jelent az online
2010. máj. 11. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos talán online könyvtárban.

[link]

2010. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kispajtás, Én pontosan tudom mit jelent az online. Amúgy az akkarlak az egy "k". És azért írtam az alexandrát, mert ha már úgy is érdekel, akkor szándd rá azt a 2-3 ezer forintot, és vedd meg normális formátumban. Annyira azért ne legyünk már elszállva, hogy egy sz*ros könyvet is csak az interneten lehessen elolvasni. Roskadásig van a polc a h*lye lovakkal, mert ugye más állatról senki nem akar olvasni...
2010. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm annak aki normális választ tud adni.

am meg nekem nem adnk pénzt erre. mert a szüléeim azt mondják rá hogy akkor minekvanak online olvashtó könyvek.

szóval.

n de mindegy nem akartalak megsérteni

és ha megsértetelek akkor bocsonát

2010. máj. 15. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha problémád van, ne a lovakat szidd, hanem az írókat.

Amúgy roskadásig van a polc a kutyás könyvekkel, szintúgy a macskásokkal, a vadonban élőkkel is. Az, hogy te csak azt találod meg, ami nem jó, az hadd ne a lovak hibája legyen.


Még annyit tudok javasolni, hogy beszaladsz egy könyvesboltba, felírsz néhány címet és rákeresel, biztosan lesznek olyanok, amiket felraktak már a netre :)

2010. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ch még h szaros lovak? és te mivagy édesem? tudod azt mondják akik a lovakat szeretik szép a lelkük hát éged ez valahogy nem érint..imádom a lovakat..igaza van az előttem szólóhoz ugyan úgy tele van 3-4 polc többi állatos könyvel is.


online olvasható könyvet sajnos nem tudok és bocsi h nem a kérdésedre válaszoltam csak nem szeretem amikor az állatokat bántják

2010. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!