Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bakancsban lehet lovagolni?...

Bakancsban lehet lovagolni? Vagy inkább edzőcipőben?

Figyelt kérdés

Melyik a kevésbé balesetveszélyes?

A bakanacs valami ilyesmi:

[link]


A cipő meg ilyesmi:

[link]


2017. márc. 23. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted az ősmagyarok miben lovagoltak úgy, hogy közben még hátrafelé is tudtak nyilazni közben? Bármiben lehet, amiben jól érzed magad, és biztosan van a lábadon. Papucsban már neccesebb.
2017. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amikor régebben lovagoltam, egyfolytában azt mondta az oktató, hogy nem jó a cipőm, mert belecsúszik a kengyelbe, meg beleakad, ha esetleg leesek. Ez 8 éve volt, sajnos nem emlékszem, milyen cipőben lovagoltam.

Most mennék újra, csak nem tudom, miben menjek.


Köszi a választ!

2017. márc. 23. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a két fajtából NEKEM bármelyik megfelelő lenne. A nagyon puha talpú edzőcipőt nem szeretem lovagláshoz, mert nagyon csúszik a talpa. Amúgy decathlonban van gumi lovaglócipő, talán 2500 ft-ért. Tavasztól őszig én olyanban lovagolok, annál kényelmesebbet még nem találtam. Télen pedig bakancsot hordok.
2017. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Eleinte én is bakancsban meg edzőcipőben és farmergatyóban lovagoltam. Egyiket se szerettem! És igen, kb mindegyikben belecsúszott a lábam a kengyelbe, ráadásul hiába próbáltam kirázni, ahogy az edzőm mondta, visszafelé mindig elakadt a cipő nyelvében, így kb 5 percenként lent volt a kezem, hogy kiszabadítsam a lábamat!

A Decathlonban 4000Ft a gumi lovaglócipő, vegyél egyet. Én télen is azt hordtam, semmi baja nincs..

2017. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindkettő.
2017. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a gumicipőbe nem melegszik nagyon bele a láb? Csak mert pont a hétvégén dolgoztam kint gumicsizmában és majdnem meghaltam, annyira meleg volt. Mondjuk ez csizma volt, nem cipő. :)
2017. márc. 24. 07:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem beleizzad, de kibírható :)
2017. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!