Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a ravazdi...

Mi a véleményetek a ravazdi lovardáról? Minden részlet érdekelne.

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 23:34
 1/7 anonim válasza:
azt sem tudom mi az tájékoztatnál róla kérlek?
2017. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem tudsz? xd Egy lovarda, ami Ravazdon van.
2017. márc. 27. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én REV miatt voltam ott szurkolni, és már első benyomásra is nagyon szimpatikus, családias, kellemes légkörű volt a lovarda.

Jó nagyok a bokszok, a fedeles, a karámok, valamint a kinti pálya is, ami jó akadályparkkal rendelkezik.

Én tudom ajánlani így első látás alapján.

2017. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor talán benézek majd, mert nagyon hiányzik a lovaglás. Sajnos két éve nem ültem lovon és már nem merek ilyen társaságokba menni a szörnyű tapasztalataim miatt. :(
2017. márc. 30. 11:09
 5/7 verakot válasza:

szia

verseny istálló ha nem versenyzel nulla vagy a szemükbeha hobbista vagy akkor keres mást inkább van egy két jo a kozelbe

2017. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 verakot válasza:

Szia

tudom ajánlani a szölöhegyi lovastanyát,családias nyugis hely

2017. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az saját tapasztalat, hogy ha nem versenyzek akkor semmibe vesznek? Írnál még esetleg pár dolgot arról, hogy milyen tapasztalataid vannak? Minden álmom, hogy versenyezzek, de sajnos már 21 éves vagyok és még rajtengedélyem sincs. Hiába lovagoltam az előző helyen évekig, az edző egyszerűen leszarta, hogy fejlődök-e, nem foglalkozott velem.
2017. máj. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!