Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovasbolt gyorsabb?

Melyik lovasbolt gyorsabb?

Figyelt kérdés

Ha ma rendelnék egy par dolgot,jövőhét vegere megérkezne?

A Style tudom hogy jo csak lassú

Tudnatok nekem ajanlani egy gyors jó lovasboltot?


2017. márc. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A Style-ból mi gyakran rendelünk, de ezen kívül az Imagine-t és a TAnita-t tudom még nagyon ajánlani.

2017. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ismerem őket,tudom hogy jók, csak most nekem a gyorsabb kellene
2017. márc. 28. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Jövő hét végére nagyjából bárhonnan illene megérkeznie a cuccnak, ha nem olyan speciális termékről van szó, amit ők sem tartanak, és úgy kell rendelni. Ha ilyen termékről beszélünk, akkor írj párnak mailt, hogy az alábbi termékeket szeretnéd megvásárolni, és érdeklődnél, hogy tudják-e vállalni a határidőt.
2017. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes felhívni a boltokat, ahol jó áron van a termék és megkérdezni, van-e egyáltalán raktáron és ha van, mikor tudják feladni. Általában minden lovasbolt aznap vagy másnap feladja a csomagot és másnap vagy azt követő nap megérkezik, a csúszás abból szokott adódni, hogy nincs a termék raktáron.
2017. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megoldottam :) a stylera most is lehetett szamitani 😀
2017. márc. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!