Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek most már csak...

Szerintetek most már csak fáslizhatok?

Figyelt kérdés
Van egy heréltem aki 3 hónappal ezelőtt ismeretlen okok miatt a jobb elülső lábára részleges inszalagszakadást szenvedett. A doki holnap jön ultrahangozni a lábát mert lassan már rá lehet ülni. Az lenne a kérdésem hogy valóban innentől kezdve csak fáslit használhatok? Illetve mivel tudnám megelőzni azt hogy később újra lesérüljön? Előre is köszönöm. :)

2017. ápr. 4. 12:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve a későbbiekben fog látszódni az inán a hegedés?
2017. ápr. 4. 12:56
 2/8 anonim ***** válasza:
A fásli mellett (helyett) az íntámaszos lábvédő is jó lehet.
2017. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az Intámasztós lábvédô lenne jó,de előszőr mindenléppencsak fásli,polár belsejű de alátét is jó
2017. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. :)
2017. ápr. 4. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha holnap jön a doki, kérd meg, hogy mutassa meg, hogyan kell helyesen fáslizni!
2017. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt már tudom hogy kell. Csüdnél x-be így jobban tartja a szalagokat. :)
2017. ápr. 4. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell fáslizni. Az én lovamnak is részleges szakadása volt (sajnos az előző tulajdonosa nem emlékezett már, hogy hány %-os), de lábvédő nélkül bírta még a versenyterhelést. Én természetesen használok lábvédőt, hol ínvédőt, hol fáslit, viszont amekkora eről a ló lábában fellépnek, egy, a láb köré tekert anyagdarab kb a nullával egyenlő mértékben fogja megelőzni a belső sérülésüket. Véletlen összeütésekre, horzsolások elkerülésére természetesen jó és ha téged megnyugtat, fáslizz, de sem az, sem az íntámaszos ínvédő nem fogja megakadályozni az inak sérülését.
2017. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Milyen versenyen vesz részt a pacód? :)
2017. ápr. 8. 09:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!