Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok mini vagy rendes...

Tudtok mini vagy rendes shetlandi kiscsikót eladót? Irnátok legalább oldalakat ahol megneszhetném?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni mini vagy rendes shetlandi kiscsikót. De még csak pár hónaposan hogy kicsin kerüjjön hozzám. KÉRLEK IRJATOK!
2017. jún. 6. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak nem te vagy az, aki a gyerekének akar, hogy együtt nőjenek fel? Mert ha igen, az egy baromira rossz ötlet. Ha nem, akkor ott a lovasok.hu
2017. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pár hónapos mini póni jó eséllyel úgy a fejetekre fog nőni, hogy csak lestek... De az előző jól mondja, lovasok.hu, illetve fb csoportok, rengeteg eladó lovas csoport van, mindig szokott lenni benne néhány póni is.
2017. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem en vagyok. En nem is lattam azt a kerdést. En csak egyedul lakom es mindig vagytam egy lora es most szeretnek venni egyet. Am koszonom meg nezem ott ahol mondtatok
2017. jún. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!