Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Legjobb lovasoktató Budapesten?

Érsek Ákos kérdése:

Legjobb lovasoktató Budapesten?

Figyelt kérdés
Most nem tudok lovagolni, nem nekem kell! Melyik a legjobb lovasoktató Budapesten, aki még egy kisgyermeket is lovagoltat? Egy lovardába szerettem volna elmenni, csak úgy hallottam, hogy idegesek a lovak. Ismerőseimnek szeretnék keresni, nem ültek még lovon. Nagyon szépen köszönöm!

2017. jún. 30. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik lovardába szerettél volna elmenni?

A kérdéssel kapcsolatban: Ez nagyon attól függ, milyen irányba szeretnének menni. Csak hobbiból lovagolni, vagy versenyezni is később? Angol, vagy western sílusban? Ha az előbbi, és versenyezni is szeretnének, akkor díjlovaglás, díjugratás, vagy military, stb..

2017. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Aranypatkó lovardába szerettem volna, csak úgy mondták, hogy idegesek a lovak. Ismerőseimnek sima hobbilovaglást keresnék, nem szeretnének versenyezni.
2017. júl. 4. 18:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Angol stílus. :)
2017. júl. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!