Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ínsérült lóval lehet ugratni?

Ínsérült lóval lehet ugratni?

Figyelt kérdés
A lovamnak ínsérülése volt, de már lovagolható. Régebben versenyeztem vele ugróban, így az lenne a kérdésem, hogy lehet még vele ugrani? Leghamarabb jövő nyáron szeretném újra elkezdeni vele, ha lehetséges.

2017. júl. 2. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre a lovad orvosa tud válaszolni aki kezelte. Lehet olyan sérülése volt ami teljesen helyre jön, de az is lehet, hogy nagyobb terhelésre visszatér, esetleg még nagyobb kárt okoz.

Az én lovamnak is lábsérülése volt, azt mondták, próbálhatok ugrani vele de nincs garancia semmire, hogy mi lesz. Nekem nem ért annyit ugrani, hogy kockáztassam.

Mindenképp orvos véleményét kérd ki.

2017. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem, mert az ugrás az íneket nagyon terheli, de ezt a doki tudja megmondanj
2017. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!