Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon, illetve a környékén...

Miskolcon, illetve a környékén, a környező falvakban van valahol rendes lovasoktatás, ahol van lehetőség akár díjugratásra, és versenyzésre is nem saját lóval? Többi lent!

Figyelt kérdés
Már körbejártam Miskolcon az összes lovardát,de egyik sem szimpatikus igazán,nem tartom sehol sem megfelelőnek az oktatást.Szeretném a díjugrató szakágat rendszeresen csinálni,és akár versenyezni is.Ügyességi kategória de díjugrató szakág is érdekelne.Ez a kettő közül ha bármelyikre van lehetőség versenyzésre,azt megköszönném ha valaki leírná,hogy hol,illetve telefonszámot is tudna adni,és a saját tapasztalatait,véleményét.Miskolcon a Hejőmenti, és a Balogh Liget kivételével lennék kíváncsi valamire,de ha Miskolcon nincs,akkor a környező települések is szóba jöhetnek.Előre is köszönöm.

2017. júl. 15. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Na az a kettő, amit írtál, pont futószalag, igen :D bár van azoknál rosszabb, de nem akarok rossz hír keltésbe bonyolódni inkább.

Amit én ismerek, és anno jók voltak, az a:

Dante (avas)

Nagy Bandóék lovardája görömbölyön

Potyka Szilvi is jól oktat, viszont őt jelenleg nem tudom, hogy hol van, de valahol a környéken.

2017. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a Dantet!!! 5 gyerek lovagolt egyszerre náluk amivel semmi baj nem lenne ha a lovak nem rugnák egymást mind az 5 gyerek le is esett egyszerre és az oktató orditott velük ,hogy ez az ő hibájuk... kis gyerekről van szó 10-11 éves... kellett pár alkalom hogy csóri ne remegjen nálam a lovon , keresnek oda oktatót mert nem normális az egész helyzet ami van kerüld el. Görömbölyön Nagy Bandi a legtökéletesebb választás kár hogy nincs lova amin oktat ahoz bérelned kell vagy sajáttal rendelkezni. Potyka Szilvit én is ajánlani szoktam ha valaki komolyabb lovas tudást szeretne Animal world farmon oktatott mikor én utoljára hallottam róla. Mályi felé vezető úton bal kézre található a hely keress rá van oldala is azt hiszem. Minden más lovarda csak a lovas időtöltést biztosítja esetleg van egy férfi akinek a neve nem jut eszembe barátnőm készül fel nála rajtengedély vizsgára nála érdemes még oktatást kérni ad lovat ugrás minden játszik.Ha eszembe jut még írok de keresd fel a hejőmentit néha ott tart edzést csak kérdezz rá nem, tudják e kiről van szó. Remélem tudtam segíteni.
2017. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé elszomorító, amit a Dantéról mondasz. Nem ma voltam ott, az tény, de akkor jó volt, tényleg szomorú. :/
2017. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Járok a Dantéba,már 2 éve,és szerintem sem normális.És az lenne,de az oktató lerontja az egészet.
2017. aug. 13. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer néztem oktatást a Dantéba hát mit ne mondjak sült az én képemről a bőr ... 3 as osztály egyik gyerek csutka hosszú kantár szárral a másikkal megáll trágyázni a harmadik megy elől 4 méterrel levágja a ló a teljes pályát ááá szőr állt a hátamon én ezek a hibák ellenére az oktató nem szolt ! Percekkel később jött egy feladat ... igazi pénznyelés. Van egy kislány aki szorgosan járt takarítani és igérték cserébe lovagolhat hát az oktató nem oktatta meg egyszer se.. akkor mentett lovakon oktatnak nagyrészt amik még full labilisak naaa mindegy van több hely tessék szétnézni .
2017. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos a Hejomentibe van dijugratas ugy h nincs sajat lovad de azt a lovardat nem nagyon ajanlom....a lovaglason kivul nincs semmilyen kapcsolatod a loval....olyan szinten h pl megkerdeztem az oktatomat(aki raadasul a vezetoje a lovardanak) h bevihetem e a lovat a boxba es o azt mondta h nem...nyergelni nem tanitanak meg meg akkor se ha mar 10-20 perccel kezdes elott ott vagy...annyibol all az egesz lovaglas h megyunk korbe korbe,ugetunk es a vegen vagy a kozepen a lovaglasnak akik tudnak vagtaznak vagy ket kort es utana ujra seta...en nem nagyon ajanlom ezt a lovardat
2018. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!