Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért tartja ilyen furán a kezét?

Miért tartja ilyen furán a kezét?

Figyelt kérdés

[link]


Én értem, hogy a ló támaszkodik stb de ez helyes kéztartás? Félfelvételeket se csinál akkor ez így hogy van??



2017. aug. 3. 21:32
 1/7 Linó03 ***** válasza:
69%

Szerintem kicsit lehetne több összetartás a kezeiben, de amúgy láttam már ilyet, meg nem rángatja a ló száját, a ló támaszkodik, ez a rész szerintem teljesen rendben.

Félfelvételeket meg minek csináljon, ha egyszer minden rendben? Ha a ló azt csinálja, amit szeretnénk, akkor nem b*szogatjuk, mert különben azt hiszi, hogy rosszat csinál.

2017. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A félfelvétel amúgy nem feltétlenül látszik kívülről, ha jól csinálod.
2017. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért tartja ilyen furán a kezét, mert nem tudja, hogy hogyan kéne tartani...

Egészen fura, hogy egyeseknek mekkora önbizalmuk van, kiállnak példának, Training Academy... :)

2017. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi baj ezzel a kéztartással? Teljesen "hétköznapi". Sőt teljesen rendben van, így első ránézése.
2017. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Túl fent tartja nem?
2017. aug. 8. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nemzeti lovaskultúránk... Az írás szerzője nagyra tartja Joszipovich Zsigmond tábornokot, meg említi elismerőleg Keméry Pált is, másutt meg olvasható, hogy ezek ketten állították össze a múlt század első harmadában a Lovaglás, Hajtás, Málhásállatvezetés című kiadványt, ami a magyar honvédség kiképzési utasítása lett. Hát ebben a szár-alsókar egyenes van leírva. Akiknek 45 előtt verték a fejükbe a dolgot (Örkénytábor), azok így adták tovább.

Podhajsky azt írja, hogy egy-két marokkal a mar fölött legyen az ököl.

2017. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!