Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színű szett illene...

Milyen színű szett illene ehhez a deres pacihoz leginkább? Bordó színben gondolkoztam, de a ti véleményetek is jól jönne.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már unjátok ezeket a kérdéseket, de nagyon jó kommenteket olvasok ilyen jellegű témákban :)


(itt van a paciról kép)


[link]



2017. aug. 19. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép paci 😊

Én szinte biztos, hogy bordót vennék, jól mutatna rajta:)

2017. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a bordó jól hangzik.:) de talán még a citromsárga. szerintem nagyon jól menne hozzá.;) meg talán a pasztell színek is! :)
2017. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék is jól állna neki. :D
2017. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ló nemétől is függ, ha kanca, akkor valóban a bordó nagyon jól illene hozzá, ha viszont csődör, akkor egy sötétebb szín, mondjuk kékesszürke. :)

Valami ilyesmire gondoltam: [link]

2017. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ló. A bordó tényleg jó választás, de esetleg egy mélykék/diplomatakék is nagyon jól mutatna.
2017. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik sötétebb szín szép kontrasztot ad: sötétkék, sötétzöld, bordó, akár sötétbarna. Érdemes beleszámolni, hogy ha ez a jószág 5 évesen ilyen szépen világosodik, 3-4 év múlva akár közel hófehér is lehet... Akkor meg nem kell új cuccot venni ;)

Kanca egyébként.

2017. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kék,zöld,bordó,esetleg pasztell színeket en is el tudnám képzelni rajta
2017. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden szín jól állna neki föleg a citromsárga,bordó,kék. De ez a ló nemétöl is függ szerintem
2017. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a véleményeteket-segítségeteket! Kanca, szerintem is gyönyörű 😍
2017. aug. 20. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!