Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet kapni ilyen lovaglók...

Hol lehet kapni ilyen lovaglókabátot?

Figyelt kérdés

Az egész kabát piros, az elejére St-Tropez van írva fehérrel. A mellkasán bal oldalt egy kör alakú, a jobb oldalt négyzet alakú szürke minta van. Nagyon sok lovason látom ezt, meg is kérdeztem őket, de vagy azt mondják, hogy az edzőjüktől kapták, vagy azt, hogy már nem emlékeznek.

Nagyon szeretnék beszerezni egy ilyet, szóval kérlek segítsetek, hol lehetne kapni?



#lovaglás #lovaglókabát #lovaskabát
2017. aug. 20. 20:46
 1/3 anonim válasza:
Fogalmam sincs. De hátha valaki tudja.
2017. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link] ( [link] ilyet? Vagy milyet, mert per pill elgondolni se tudom, mit keresel pontosan, mert kifejezetten kabátot keresve se találok, versenyzakót még csak-csak ( [link] -bár gondolom, ez se pont az, amit keresel).

2017. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem versenyzakót keresek, hanem kifejezetten dzsekit, amit hűvösebb időben szoktunk viselni. [link] Ilyet, csak konkrétan azt, amit leírtam.
2017. aug. 25. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!