Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek milyen lovaglócsizmája van?

Kinek milyen lovaglócsizmája van?

Figyelt kérdés

En egyszer vettem egyet használtan,na az szörnyű volt.😂Konkrétan a sarkamat alig tudtam benne lenyomni,szűk is volt ezért váltottam a lovaglócipő+chaps kombóra.Most azon gondolkodtam hogy csináltatok csizmát,de mé nemtudom mennyit szeretnék rászánni.

L



2017. aug. 28. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van még kezdő vagyok.

2017. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan nem csizmát, hanem cipőt és lábszárvédőt használok, de őszintén jobban is szeretem. Volt csizmám is, de nyáron a melegben, ha több ideig voltam kint a lovardában eléggé melegem volt benne. Így meg mindig csak a cipőt hordom, lóra szállás előtt felkapom a lábszárvédőt, és miután leszállam leveszem.

Én nagyon szeretem az enyémet, több éve megvan, de még mindig mintha új lenne. Nagyon strapabíró ahhoz képest, hogy én nem az a fajta vagyok aki imádja pucolni. :D

Nekem tattinim van, belinkelem:


Cipő:

[link]


Lábszárvédő:

[link]


Nekem fekete van, de ízlések és pofonok. Azt is szeretem benne, hogy ha rajtam van mind a kettő, tulajdonképpen olyan, mintha egy csizma lenne.


Remélem tudtam segíteni

2017. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lábszárvédőből van simított bőrű is, ha azt jobban kedveled, de nekem ez jobban tetszett. Azt javaslom mindenképp próbáld fel a KLPben.
2017. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én decathlonos bokacsizma és lábszárvédő kombót használok,2 bokacsizmám is van,az egyik egy sima fekete gumi lovaglócsizma,a másik egy bársonyos anyagú barna boka lovaglócsizma,és a chaps is barna.Jobban szeretem,mert pl jobban le tudom bennük nyomni a sarkam,a gumi lovaglócsizmában kevésbé,sőt inkább egyáltalán nem,még ott van a bőr lovaglócsizma,de az már egy húzósabb árkategóriába tartozik.Bár ott is lehet kifogni idézőjelben olcsóbb darabokat,de az igazi bőr lovaglócsizmáknak magas,borsos ára van.
2017. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!