Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasfelszerelés ovisnak?

Lovasfelszerelés ovisnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Érdeklődnék, hogy tud-e valaki olyan helyet, lehetőleg webshopot, ahol 5-6 éves gyereknek való lovasfelszerelést lehet venni, elsősorban kobakot és gerincvédőt. A google nem annyira a barátom, amiket találtam gyerekeknek való cuccokat, elsősorban nagyobb gyerekekre valóak, illetve univerzális, állítható méretek, szerintem ezek nagyok lennének a fiamnak. Felpróbáltuk a Decathlonos gyerekeknek való kobakot és mellényt, de sajnos még a legszűkebbre állítva is lötyög az egész, és ugye az ilyesmi csak akkor biztonságos, ha jól passzol. Szóval valami speckó, direkt ilyen pici korosztálynak gyártott holmi kéne, ha egyáltalán létezik ilyen.



2017. szept. 9. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kobakként sieléshez való védősisak nem jó? Abból létezik gyerek méret.
2017. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, majd megkérdezem az oktatót. De akkor ennyi erővel a biciklis bukósisak is jó lehet, nem?
2017. szept. 9. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az semmiképpen sem jó, mert a tarkó részt a biciklis sisak nem védi, a sieléshez való pedig igen.
2017. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Decathlonban nincs?
2017. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy decathlonosat felpróbáltunk a lovardában, az nagy volt a fiamnak, de már más is azt ajánlotta, úgyhogy körülnézünk ott, hátha van kisebb is.
2017. szept. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!