Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló becenév vélemény?

Ló becenév vélemény?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy vennék egy barna kancát. Elnevezném Gesztenyének. Szerintetek milyen becézés lenne jó neki? Mert hozzászokatnám a rendes és a becenévhez is.

Ezek jutnak eszembe becenév gyanánt, de várok ötleteket

- Eszti

- Geszti (a hülyék kíméljenek attól, hogy az "szt" helyére "c"-t raknak...)

Nos nagyjából csak ez a kettő. Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 6. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lovacska, Paci, lovacskám
2017. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Geszti szerintem tök jó, én tuti így becézném :))
2017. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Loú.
2017. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Geszti nem rossz, bár a lovad, ha meglesz, úgyis kialakul hogy fogod hívni. Nekem volt olyan paci, akit dömpernek, vagy tanknak hívtam, mert olyan zömök volt és ment mint a kis tank :-)
2017. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Gesztenye aranyos, a Geszti Péter.
2017. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Először biztos furcsa lenne neki a kétnevűség, de talán megszokná idővel ezt. Szerintetek az rendben lenne, hogy a sörényét és a farkát befesteném feketére. Ez milyen hajfestékkel lehetséges, ami tartós is, és kb. 3 hét múltán nem kezd el lekopni. Van állatok számára hajfesték?
2017. okt. 6. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Geszti-Meszti-Menci-Mencus-Gesztenye mano.Kutyaknak valo festek van.De miert szeretned befesteni a sorenyet?
2017. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A: pej lónak fekete a farka-sörénye

B: amíg az alapokkal ennyire sem vagy tisztában, azt kell mondjam, hogy ne vegyél még lovat, a te érdekedben és a ló érdekében sem! Tessék eljárni lovazni, és nem csak a nyeregből tanulni! Istállórend, box, ló, felszerelés tisztán tartása, egészségügyi vészhelyzet felismerése és kezelése, kisebb balesetek kezelése, anatómia, etológia. Amíg ezekkel nem vagy tisztában, minimum rossz, maximum életveszélyes helyzetekbe kerültök mind a ketten.

2017. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amilyen en vagyok, csomo idetlen becenevvel illetnem 😄😄 Geszti, Gesztus, Gesztike, Pacikam,stb.
2017. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!