Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hol vettetek nyerget a...

Ti hol vettetek nyerget a lovatoknak? Rá tudtátok próbálni megvásárlás előtt?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem tudok olyan helyet ahol a nyerget megvásárlás előtt rá lehetne próbálni a lóra. Nem szeretnék neki semmiképpen rosszat venni! Ti rápróbáltátok vásárlás előtt? Hol vettétek?

2017. dec. 25. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
A plázában. Bevittem a lovat és ő választott magának.
2017. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én amikor a lovat megvettem, megvettem vele a nyergét is, amit évek óta használtak rá, mert az nagyon jól illeszkedett rá, és elég jó minőségű is volt.

Viszont istállótársam a nyeregvilágnál vett nyerget, neki kihozták, rápróbálták a lóra, fel is ülhetett, és így vette meg. Nézd meg a honlapjukat, most is van ilyen szolgáltatás. Lehet, hogy más cégnek is van, de én csak őket ismerem.

2017. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a boltot hogy ha nem jó vissza veszik e vagy ki cselélik. Nekem eddig ez működött.
2017. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálom!
2017. dec. 26. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Használt, de jó minőségű, márkás nyerget vettem, rá is tudtam így próbálni. Kettőt néztem meg, a másodiknak jobban örültem volna ugyanis, de az első olyan jól illeszkedett, hogy végül a mellett döntöttem, és nem is variáltam, keresgéltem tovább. Azóta is tökéletesen szuperál, bár a tömésein kellett kicsit alakítani azóta már, ahogy izmosodott a jószág.
2017. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan maszek eladó aki, ha lerakod a pénzt elviheted próbálni.

A Decathlonban szintén van próbalehetőség, van pár nyereg, amit direkt erre a célra tartanak, hogy mielőtt megveszed, kipróbálhasd.

Viszonteladóknál, lovas bizományikban - pl. Nyeregvilág, LovasShop, szintén elvihető a nyereg a vételár letételével, sőt az üzletvezetők mindkét esetben ki is mennek, visznek pár nyerget, együtt felpróbáljátok s segítenek a döntésben. Ugyanígy működik a magyar Barefoot márkaképviselet is.

2017. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!