Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehet szerintetek becézni...

Hogy lehet szerintetek becézni a Baka nevet?

Figyelt kérdés
Van egy Baka nevű ló, akit nagyon szeretek viszont nem tudom, hogy hogy lehetne becézni. A Bakust hallottam már, de azon kívül hogy lehetne becézni? (Értelmes válaszokat kérek.)

2018. jan. 16. 20:13
 1/5 anonim válasza:
Bakus
2018. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baku, Bakus, Bakci, Baksci, Bakcsi, Bakcsu, Bakcsó, Bakka:D, Baba, Babu, Babus, Babszika:D
2018. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen nevek mellett lehet kreatívnak lenni... Példatár a mi lovardánkból (általában szép bonyolult neveket adnak...): Fast and furious -- Fifi, Vol au Vent II -- Lollo, Waterworld -- Otto, Der Kleine Lord -. póóóni. De tényleg, ami eszedbe jut... Virág, kisbogár, csillagom, nyunyó, manó... Majd meglátod, mire hallgat szívesen. Senki nem fogja nekem sem megmagyarázni, hogy a Rio Grande (Rio) miért imádja azt, hogy Miccso... De ha ezt meghallja, azonnal bújik, szeret, simogassam...
2018. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat 😊

Esetleg lovagolt már valaki Bikalon?

2018. jan. 16. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakacsin
2018. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!