Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy 6 éves 160cm marmagasságú...

Egy 6 éves 160cm marmagasságú 600kg-os normál lipicai kanca ló elbír 160kg-ot a hátán?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azár kicsit sok nagyon nehezen de talán elbírja csak hát kárt tehet a hátának és a lábának a nagy súly. Álló helyzetben terpesztene hogy megtudja tartani magát elindulni meg szerintem nem is fog. Nekünk is volt lipicaink 9éves 155cm 580kg jó kondival nagyapám 110kg és csak egy kép erejéig hagytam pontosan azért amit leírtam. A lippek amugy is későn érő tipus és érzékenyek a hátukra. Ne tedd ki ilyen nagy súlynak a gerincét.
2018. febr. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja. De miért kérded? Aki ekkora súllyal akar lipicaival lovazni, az hajtson forgatott. A hátán nem bír ekkora súlyt, de elhúzni jóval többet is bír.
2018. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sörös lovak elbírják.Frízek .De legjobb egy jól megszerkesztett lovaskocsi,160 kilós ne üljön rá,várja meg a lovasokat egy vendéglőben vagy csak vicc a kérdés ?
2018. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!