Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tőletek miket kérdeztek a...

Tőletek miket kérdeztek a szóbeli részen a rajtengedély vizsgán?

Figyelt kérdés
Leírnátok milyen volt nektek a szóbeli? Tudom, mindenki mondja, hogy aki látott már lovat átmegy, de szeretnék alaposan felkészülni és emiatt érdekelne, tőletek miket kérdeztek, milyen volt.. 2 hét múlva vizsgázom :D

2018. márc. 25. 09:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a gyakorlati résznél attól félek, hogy nem tudom megjegyezni a pályát, nem lesz elég idő a megnézésére, esetleg tévesztek (erre hajlamos vagyok sajnos). Kicsit túlaggódom pedig lehet, hogy nincs okom rá :/
2018. márc. 25. 09:31
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Nyugi lesz elég időd végigjárni a pályát többször is. Én mint edzőtanonc voltam Rev-en nézőként. A szóbelin nem voltam bent, de a gyakorlatit végignéztük. Az edzőm a vizsgabizottság tagja volt. Az előlovaglást is nézik, tudni kellett elosztásban és osztályban lovagolni, kértek combaravaló engedést, eleje körüli fordulatot, hátraléptetést, alapvető patanyomfigurák at, kengyel nélküli lovaglást, ugrásváltást, utána meg a pálya. A 9ből lovasból szívem szerint csak 5 ment volna át, mert a lovas tudásuk nem volt a helyzet magaslatán, főleg akkor voltak bajba mikor hosszhajlítást kértek. De csak 1 ember bukott meg, mert leesett a lóról mikor az bestoppolt az akadálynál.

Jó tanács: vizsgázni tapasztalt, amolyan félautomata lóval menj, mert ott is az volt a gond, hogy a lovas is és a ló is zöldfülű volt.

2018. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. márc. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!