Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A belovagoló jólkeres?

A belovagoló jólkeres?

Figyelt kérdés
Már csak 2 év ès èrettségi és még nem döntöttem el hogy mivel szeretnék foglalkozni (vagyis hogy mit dolgozzak). Leginkább lovak körül képzelném el magam, és a belovagló nagyon megtszett, csak nem tudom hogy meg lehet-e belőle élni. Egyépként 6 éve lovagolok és alap lókiképzi ismereteim is vannak. Szerintetek meg lehet a belovaglásból élni? Mennyit keres havi szinten? Leginkább saját tapasztalatok érdekelnének. Előre is köszönöm

2018. máj. 10. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lerágott csont .. Abban az esetben jó bevétel ha van az embernek saját lovardája és odaviteti a belovagolni szánt lovakat akkor tartás pébz +belovaglás pénz is van az úgy jó. Ha te mész házhoz nem éri meg,nagy a kockázat,földhöz ver a sok képzetlen nyers bogó aztán anbyit nem kapsz h a lábadozásodig megélj belőle. Ezentúl ez egy bizalmi dolog,amég nincs neved,versenymúltad nehéz ügyfeleket tslálni nulla kapcsolattal ,főleg olyat akik drága csikókat raknak alád jó pénzért. Ha versenyistállóhoz elmész ott meg csak zsákember leszel 98% ban feketén 100-120 ezerért kevés szabadidővel. MAGYARORSZÁGON NEM ÉRI MEG.
2018. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia,én is hasonló helyzetben vagyok,és jó lenne a jövőben lovakkal dolgozni,mellettük tölteni a mindennapokat,de jobb ha az ember több lábon áll.Szerintem keress elsősorban valami olyat ami érdekel is,de biztos jövedelmet is jelent(a lovas szakmák nem minden esetben megfizetettek,Magyarországon még kevésbé)ettől függetlenül másodállásban bármilyen lovas szakmával próbálkozhatsz,így ez plusz pénzt is fog jelenteni a rendes állásod mellett...és talán egy idő után ha sikerül megteremtened az alapokat,szerzel ismerősöket,jó kapcsolatokat fő állásoddá is válhat :)
2018. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 G. M. ***** válasza:
Hát, akkor keres jól, ha híres. Ha mondjuk régen versenyzett, vagy mindenki azt állítja, hogy ő bizony csodákat tesz a lovakkal, akkor nyilván sokan viszik hozzá a lovakat. Egyébként jól mondták magyarországon nem éri meg, nagyon nehéz magad felküzdeni odáig, hogy tényleg ne az aznapi kajáért küzdj. De németországban például virul a lovas közösség, ott abszolút megéri a lóval foglalkozni, mert kifizetődik, de tegyük hozzá azt is, hogy nagyon magasak az elvárások.
2018. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!