Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyári napokon max hányszor...

Nyári napokon max hányszor moshatom le?

Figyelt kérdés
Most éppen dél van és lemostam, de sampon nélkül, csak hideg vízzel. Hányszor moshatom le egy nap lo sampon nélkül? Egy nap pl 2? Vagy az sok? Válaszokat köszönöm!😊
2018. jún. 2. 12:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hülye kérdés de manapsag már kitudja..
2018. jún. 2. 14:56
 2/6 Pie69 válasza:
Kedves Kérdező! Egy nap bőven elég egyszer lemosni a ló egész testét, sőt nem is kell gyakran, mivel kiszáradhat a bőre. Ha nagyon nem izzadt meg, elég csak a lábait.
2018. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 1×
2018. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legtöbb ember naponta egyszer mosakszik.


Szerintem a lovaknak is elég ennyi, sőt sok is.

2018. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat (mert sajnos nem mindig jön olyan) és igen, én is így gondoltam h egyszer elég, de gondoltam megkérdezem :))
2018. jún. 3. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában mozgatás után érdemes leöblíteni, hogy ne maradjon rajta az izzadság, só. Ha utána még a karámban kimelegszik, esetleg a vállát, hajlatokat, farka alatt... Csak, hogy kényelmesebben ellegyen éjjel. És ne dörgölje ki a farkát.
2018. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!