Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Heti 4-5 órát dolgozó ló...

Heti 4-5 órát dolgozó ló elélne füvön?

Figyelt kérdés
(Csak érdekel.)
2018. júl. 22. 09:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Columbiain nem igazan😂😂😂
2018. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik napon dolgozik lehet neki egy kis plusz szénát esetleg..ha van 1hektár legelőd akkor elvan csak fűvön. Télen viszont kell neki a széna!
2018. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
+ a zab
2018. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Hány embernek kell elmondania rajtam kívül,hogy a ló csak füvön kvakeserves életet élne,nincs valszeg olyan minőségű füved mert MO-n nagyon kevés olyan hely van,és nem olyan mint egy vadló mert háziállat és igenis ennie kell? Az előző kérdésedben azt írtad CSAK füvön. CSAK füvön nem. Utána már amint elkezdtem rávilágítani a nagyon okos lótartásod hiányosságaira,pontosítottad hogy hát szénát is kapna,meg mindenféle dolgokon finomítottál...elég szánalmas. És igen,tudom hogy ugyan az a kérdező,9:20kor válaszolt a másik kérdésnél,3 p múlva feltette ezt. És most már nem heti 3 óra munka hanem 4-5? tisztára elkényezteted ennyi rengeteg foglalkozással :DDD
2018. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Itt a másik kérdése. Össze vissza hantázik,mentegeti magát,egyre jobban belebonyolódik hogy védje az "igazát" és hogy mennyire tökéletes ahogy csinálni :) Baromi vicces,érdemes elolvasni. Szerinte a teljesen kint tartott lónak hülyeség a beálló..igaz,ázzon csak a francba egész életében,remélhetőleg nem veri agyon az első jégeső vagy kap tüdőgyulladást,álljon a térdig érő sárban és hóban 0 komforttal,méltó élet egy állatnak. Szerinte egy box 1x1m. Csak tudnám hol látott olyat a "szakértőnk" mikor 3x3 a minimum..és hogy hova teszi ha mondjuk beteg lesz,lesántul és az állatorvos boxnyugalomra kötelezi. Biztos a nappaliba. https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__9417090-milye..
2018. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4es ez nem az én kérdésem XDDD
2018. júl. 22. 11:33
 7/20 A kérdező kommentje:

FAIL


Xdd

2018. júl. 22. 11:35
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen,hatalmas egybeesések vannak a világban. De nem akkorák hogy egy napon belül két ember akarja tudni,hogy élhetne-e csak füvön a lova és nyilvánvalóan a másik kérdés utolsó válasza után 3 perccel kerül ki ez. Átlátszó vagy. Fail.
2018. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez mért lehetetlen? XDD

És olvasni se tudsz mivel belinkelted ezt a kérdést és elkeztél értetlenkedni mert nem értelmezted. Végig olvastam de nem látom azt a részt ahol bárki is ojat írt hogy a box 1x1es és ez csak egy példa. Átlátszó vagy. FAIL.

2018. júl. 22. 12:38
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem nem él el a legelőre kicsapva. Rendesen kell takarmányozni. Zab, széna és kell neki friss zöldség, gyümölcs alkalmanként. Felelős állattartás.... vegyél egy könyvet a lótartásról, vagy kérdezz meg egy hozzá értő személyt mondjuk egy lovardában. És kell neki eső és szél elleni védelem. Másrészt a ló fajtája is számít. Mást igényelnek a különböző fajták.
2018. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!