Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 16. kerületben vagyok, hobby...

16. kerületben vagyok, hobby szinten szeretnék a későbbiekben lovagolni terepen. De hol?

Figyelt kérdés
Nézegettem itt a közelben lévő lovardákat, de megijedtem mert mindenki olyanokat ír az összesről hogy csak na... Hogy ha kezdő vagy és vége az oktatásodnak, húzzál haza típusú emberek vannak. Olyan hely kéne ahol normálisan felkészítenek az alapokra, hogy tudjak terepen lovagolni. És természetesen olcsón. Esetleg tud valaki ilyet?

2018. aug. 14. 11:59
 1/6 anonim válasza:
16 kerületi vagyok én is, de miért muszáj, hogy a kerületben legyen? 20-30 perc innen a belváros, arrafelé biztos találsz megfelelő lovardát :)
2018. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"És természetesen olcsón."

Ilyen mentalitással nem fogsz normális helyet találni. Olcsón pont az ilyen helyek vannak, amiket felsoroltál. Ha neked annyit nem ér a lovaglás, hogy kifizess egy óráért 4000 forintot, akkor ne lovagolj.


Utolsó, nyilván azért, mert nem akar minden nap fél órát utazni, hogy lovagolhasson.

2018. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pont a belvárosban keresel lovardát? Gondolj bele, hogy helyben mennyivel kedvezőbbek lennének a telekárak egy karámhoz.
2018. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
attól függ miért fizetek 4000-ret egy sima lovaglás a szabadban megér 2000-3500-öt 1 órára, oktatás pedig fél óra 2000 mondjuk
2018. aug. 15. 01:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy hogy hol van, pesten belül vagy budai részen, de ott azért ne legyen messze, csak valami jót, ahol megéri...
2018. aug. 15. 01:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
16 ker mellett van közvetlen Csömör, ott azért van egy jó pár lovarda, és terepezni is lehet bőven, ügetős, vágtázós szakaszokkal együtt.
2018. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!