Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovasboltokban szoktato...

Milyen lovasboltokban szoktatok felszerelést/ruházatot/ajándéktárgyat/egyéb lovas cuccot vásárolni? Melyik online oldalról szoktatok rendelni? Kedvenc lovas márkátok mi?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kifejezetten lovasbolt, de én a Decathlont preferálom.
2018. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Eddig a decathlonban, horzéban meg az itteni lovasboltban vásároltam csak, amiket eddig vettem azokkal meg vagyok elégedve. Kedvenc márkám konkrétan nincs. Online nem szoktam rendelni, egyszer rendeltem csak Decathlonból. Sokan a Styletól rendelnek és eddig változó véleményeket hallottam. Valakinek 1éven át nem szálították ki valakinek meg 1-2héten belül a rendelt felszerelésüket.
2018. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%
Én mindig minden lovas cuccomat rendelem, mert a környékemen egy lovas bolt sincs. A dechatlonnal nagyon meg vagyok elégedve, mert ár-érték arányban kitűnő, jó minőségű és megfizethető, valamint gyorsan kihozzák. Amit még ajánlani tudok, KLP(nagyon segítőkészek), lovasvilág, imagine és a horze. A style lovas webáruház semmi képp sem. Az első rendelésemmel nem volt baj, bár 2 hetet kellett várni rá, holott más lovas bolt 2-3 nap alatt kihozza. De a 2. rendelésnél több mint 2 hónapot vártam, és akkor is hiányos csomagot hoztak, de az árut kifizettették. Fel akartam hívni őket és nem vették fel, e-mailt is írtam, amire az a válasz jött, hogy szabadságon vannak. És Még mindig nem jött a termék, amit elvileg aug. 31-én fognak hozni. Hát kíváncsi leszek, de ha nem lesz így azt nem hagyom annyiba, mert nem kis pénzről van szó!
2018. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
49%

[link]


Nekem nagyon bevált! Széles választék és sok olyan dolgot találsz amit egyébként csak külföldről tudnál megrendelni!

2018. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lovas Sziszkó válasza:

Szia!

Nekem eddig a dekatlonból vannak a felszereléseim, ruháim. Kényelmes, szakszerű ruhák és felszerelések széles választékban. De a Horze lovasbolt csak lovas cuccokkal foglalkozik, azon a helyen több a felszerelés. Annyi hogy a Dekatlonban nem lehet helyben nyerget venni, csak netről lehet rendelni. A Horzeban pedig pár nyerget lehet venni.

2019. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Decathlon, Táltos Lovasbolt, Style Lovasbolt, Tanita, KLP, Lovasvilág Lovasbolt, Imagine Lovasbolt, Galbács Lovas, EquiShop, Equina Lovasbolt, Horze, Ventus Lovasbolt, Krämer, Loesdau, Dotibel, Kovács Lovas, Nagylovas, Oxer Lovasbolt, Derby Lovasbolt

Illetve a leggyakrabban használtan veszem a dolgaimat

2020. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Webshopok közül amiket szeretek:

equishop

nyeregvilag

equina lovas

Tanita lovasboltja

Lovasboltból nekem inkább csak a Horze az ami bejön M.O-n, nagy a választék, közép árkategória, de nagyrészt minőségiek a termékek (persze, mint mindenhol itt is meg kell nézni, hogy mit veszel), meg nekem a kisebb lovasboltokban olyan nyomasztó, hogy mindig azt lesik a dolgozók, hogy mit nézel, ha megfogsz valamit már elakarják adni neked, persze tudom, hogy csak a munkájukat végzik, de én antiszoc vagyok, szóval nekem ilyen szempontból is jobb a Horze, mert nagy, és nem csak 1-2 ember szokott lenni, így nyugodtan nézelődhetsz magányosan :D (persze itt is segítenek, ha kéred) Ilyen lehet még a nagylovas is, de én ott a sajátmárkás termékeket inkább kerülném. Dechatlont én annyira nem ajánlom, kivéve ha az első lovas felszereléseidet veszed, és nem jársz gyakran lovagolni.

Ha esetleg gyakran jársz külföldre, vagy ilyesmi akkor én a Loesdaut, Krämert tudom még ajánlani, hasonló mint a Horze, de szerintem valamivel jobb (persze ez termékfüggő is), Német o.-ban kb. mindenki itt vesz lovascuccot. Btw Facebookon is lehet sok jó dolgot venni használtan, bolti ár alatt. Én legjobban az eladó Prémium Lovas felszerelések csoportot ajánlom (asszem valami ilyesmi a neve).

Kedvenc márkám a Spooks és az Eskadron.

2020. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Boltok:

Decathlon, Horze, Equina Lovasbolt, Tanita, Klp, Lovasvilág Lovasbolt, Nagy Lovas Áruház, Galbács Lovasbolt. Ezeket szeretem.

Márkák:

Covalliero (😍😍😍😍)

HorseGuard

Fouganza

Eskadron (minden mennyiségben;)

Butet

Annie's equipment for you (😍)

Stübben

Ogilvy

Kb ezeket szeretem a legjobban.

2021. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!