Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyorsasági lóverseny Magyarors...

Gyorsasági lóverseny Magyarországon?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy Magyarországon van e lehetőségünk indulni a lovammal galopp versenyen. Nagyon jól ismerem a kincsem parkot, de ott csak tisztaverű angol telivér indulhat. Nemzeti vágtán meg csak 18 év fölötti lovas indulhat, én meg pont nem töltöm be a 18 at a szezon előtt... Így csak 2 év múlva tudnék indulni, de most nyáron lenne lehetőségem. Orosházán van egy pálya, de nem tudom hogy ott tartanak e galopp versenyt. Illetve bármi érdekel.
2018. dec. 10. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

hestes a szakmám , és volt hogy vágóhídra került pár paci.

támogatni tudom csak :)

2018. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj! A nemzeti vágtáról sorban mennek a sérült lovak vágóhídra. Ha rajtam múlna, én betiltatnám az egészet, mert egyáltalán nem egészséges ez a lovaknak.
2018. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én se támogatom a nemzeti vágtát. Azért nem írtam bele a kérdésembe, mert ez úgyse opció. Pl a kincsem park pályáján az előző szezonban 1 halálos kimenetelű baleset sem volt. Csak ott nincs lehetőség versenyzésre. Ilyesmi pályát keresek
2018. dec. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!