Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Erről a lóról keresek egy két infót, tudnátok segíteni? (többi lent)

Egy Kenzo (IRE) nevű angol telivér mén, sötétpej színű, született 1991-ben, és sokáig a családfáját is megtaláltam. A futamai megvannak (galopp adatbázisból), de videót sajna még nem találtam. Amit keresek róla: jelenlegi tulajdonosát, képeket/videókat midegy, hogy galoppos vagy sem. Itt egy kép (csak ezt találtam..) hogyhogy nézz ki.

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol telivér, , galopp

ápr. 17. 12:41  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Szívesen segítenék, viszont kissé összezavarodtam, szóval beszéljük meg. Azt nem értem, hogy egy Kenzo nevű lovat keresel, de a leírásban azt írtad, hogy a neve Kenzo (IRE) de a képen az áll hogy Kenzó (GER). Szóval a kettő teljesen más ló. Így nem tudok segíteni.De ha elmondod melyik pontosan az a ló akkor talán én is jutok valamire.

# 1/2Időpont ápr. 17. 16:32 Privát üzenet
Hát egyrészt megszívatod magad a nevével, mert egy lovas márka is van ilyen az íreknél, másrészt meg, ha 91-es, akkor 28 éves... lehet, hogy már rég csak egy fejfája van valahol... Kérdés az is, hogy mikor és mennyit futott, lehet, hogy nincs is róla videó felrakva a netre, csak a tenyésztőnél VHS kazin a fiókban..

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 17. 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyógykovácsot keresek pest megyèben sürgösen? Tudtok ajánlani valakit?
Hogy éljünk túl egy zombi apokalipszist? Olyan embert keresek akivel tudok erröl komolyan beszélgetni, van ilyen?
Olasz nyelvtanulás miatt keresek chat partnert, akivel tudnék beszélgetni erről-arról, hol érdemes keresni, milyen oldalon?
KERESEK! Minél több informaciot erröl a medálról. Ki tud segiteni?
Csepel környékén keresek jó lovardát tömegközlekedéssel könnyen megközelíthetőt? (Többi lent)
Letölthető részeket keresek erröl a műsorról! Honnan tölthetném le?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!