Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről a lóról keresek egy két...

Erről a lóról keresek egy két infót, tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy Kenzo (IRE) nevű angol telivér mén, sötétpej színű, született 1991-ben, és sokáig a családfáját is megtaláltam. A futamai megvannak (galopp adatbázisból), de videót sajna még nem találtam. Amit keresek róla: jelenlegi tulajdonosát, képeket/videókat midegy, hogy galoppos vagy sem. Itt egy kép (csak ezt találtam..) hogyhogy nézz ki.


[link]



2019. ápr. 17. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szívesen segítenék, viszont kissé összezavarodtam, szóval beszéljük meg. Azt nem értem, hogy egy Kenzo nevű lovat keresel, de a leírásban azt írtad, hogy a neve Kenzo (IRE) de a képen az áll hogy Kenzó (GER). Szóval a kettő teljesen más ló. Így nem tudok segíteni.De ha elmondod melyik pontosan az a ló akkor talán én is jutok valamire.
2019. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyrészt megszívatod magad a nevével, mert egy lovas márka is van ilyen az íreknél, másrészt meg, ha 91-es, akkor 28 éves... lehet, hogy már rég csak egy fejfája van valahol... Kérdés az is, hogy mikor és mennyit futott, lehet, hogy nincs is róla videó felrakva a netre, csak a tenyésztőnél VHS kazin a fiókban..
2019. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam:

Kenzo (IRE) 1991. évi sötétpej mén, ap. Acatenango (GER) any. Königsblüte (GER)

Tenyesztő: Gestüt Zoppenbroich, Németország

Tulajdonos: Osvát László Mihály, Budapest

Bérlő:-

Fedeztetési állomás : 3464 Tiszavalk, Lovas major

2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!