Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam térésnél kisodródik...

A lovam térésnél kisodródik mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hiába nyomom a külső csizmamat is, tartom a külső szárat és húzom a belsőt. A feje bemegy a fara kisodródik. Mit tehetek még ellene?

2019. jún. 25. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyengébb belső húzás, erősebb külső segítség lezárásnak, esetleg hosszú pálca a külső kázben, ha nagyon kitolná a fenekét, oda lehet kocogtatni kicsit, hogy tessék szépen beljebb haladni azzal a fenékkel! Egyébként gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás mind a kettőtöknek. Kis kör, nagy kör, váltsd a köröket, körben válts, 1-2-3 ívű kígyóvonalak... Egyszóval minden, amihez hajlítás kell :)
2019. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és igen tudom sok gyakorlás de már így is jobb mint volt. Próbáltam pálcát de vagy csak begyorsit(nem ütött em oda csak kicsit megkocogtattam) vagy elkezd rohanni nagyon
2019. jún. 25. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a pálcára való reagálás kicsit soknak tűnik nekem... Nincs esetleg edződ, hogy felüljön és picit eligazítsa a lovat az életben?
2019. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van csak még nemtudott kijonni :/
2019. jún. 25. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!