Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek valami baja van a...

Szerintetek valami baja van a macskámnak?

Figyelt kérdés
Kezdő gazdi vagyok,már egy másfél éve van macskám,nagyon túl tudom aggódni. A napokban rengeteget alszik. De tényleg, eddig erre sosem volt példa. Ha aludt is,mindig felkelt arra,ha valaki hazajött,vagy elment,egy csomót játszott magában is és velünk is. Most pedig nem is érdekli. Játszanék vele,de az sem érdekli,enni eszik rendesen,az almot is használja,amikor felkel,odajön hozzám és nagyon furcsán nyávog,megsimogatom,játszok vele,de visszamegy aludni. 3-4 éves ivartalanított,fiú cica (nem lehet tudni pontosan a korát),panel házban van. Lehet a melegtől ilyen? Vagy hallottam valami olyat,hogy a sok emelgetéstől is lehet valami baja,ezt nem tudom pontosan,de az tény,hogy tényleg sokat emelgetjük,meg ölbe vesszük. Valami ötlet?

2019. aug. 9. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagy melegtől lustább egy cica, de estefelé általában akkor is felélénkülnek. Figyelj, te ismered a legjobban, ha úgy gondolod, hogy nagyon nem úgy viselkedik, ahogy szokott, akkor inkább vidd el állatorvosnak megmutatni.
2019. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így belegondolva esténként azért aktívabb szokott lenni,de az se állandó. Köszönöm a választ!
2019. aug. 9. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha enni eszik rendesen, iszik is és a széklete is ugyanolyan akkor csak a meleg, a frontok viselik meg őt is. Mi is sokkal fáradékonyabbak vagyunk ilyenkor. Nézd meg a szemeit, hogy szép tiszták-e meg nóziját, hogy nem száraz meleg-e és figyelj rá, hogy sokat igyon. :)
2019. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyémeket is kiüti a hőség, úgy fekszenek, mintha elpusztultak volna: hanyatt, hátsó láb vízszintesre nyújtva, a mellső mancsok égnek emelve :) Néha megnézem lélegzenek e még? Az emelgetéstől semmi bajuk nem lesz, nálunk 4 gyerek dajkálja őket. Ha nem tetszik, úgyis elmegy.
2019. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!