Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a kölyökmacskát,...

Mivel etessem a kölyökmacskát, hogy jó nagyra nőjön? Melyik színű cica nő a legnagyobbra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szín nem feltétlen mérvadó. De azért kb meg lehet mondani, hogy vannak színek, amiknél nagyobb vagy kisebb méret lesz a kifejlett jószág. Én pl fekete fehérből nem láttam még 3 kilósnál nagyobbat.

Kajára úgy értettem, hogy pl ha sokféle vegyes házi kosztot kap, az jó? Vagy ha inkább táp/konzerv, akkor melyik márkát?


2019. aug. 29. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom nagynak számít e neked, de az ivartalan szürke fehér kandurom, akinek az orra is szürke foltos volt, átlépte a 8kilot.


Táp állandóan volt előtte, kapott konzervet is, de kedvence a bolognai makaróni volt.

Ha azt főztem, egy rendes felnőtt férfi adagot megevett.

2019. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Happy Cat
2019. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha termetre akarsz nagyot, akkor vegyél olyan fajtát...

Másként csak lesz egy dagadt macskád.

2019. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kathryn_Croft válasza:
100%
Sajnos ez inkább fajtától függ, viszont vannak iszonyat nagy házicicák, ez gondolom genetika.
2019. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten... Azt hiszem valaki itt fogalomzavarban szenved.


1. Ha felhízlalod,akkor csak kövér lesz,ami betegségeket fog eredményezni és rövid életet.

2. A szín SEMMIT sem számít,inkább a fajtája. Maine coon pl nagyra nő.

3. A házi koszt nem való egy macskának! Se fűszeres,se tészta se gabona se semmi. Hús hús hús. Leginkább csirke,marha,nyúl,hal stb kifőzve simán vízbe. Ez való nekik,meg pár zöldség esetleg. Minden mással csak mérgezed.

2019. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fajta, valamint genetika kérdése. Etetéstől max. kövér lesz, az meg nem frankó.
2019. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!