Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dominó cicámnak van egy...

Dominó cicámnak van egy picuri csipa a szemében (kb. mint egy embernek), fekete (kosztól? ). Ez baj?

Figyelt kérdés
Muffin cicámnak is volt csipája,de neki rendesen váladékozott,már jól van.Egyszer véletlenül csipás fültisztítóval töröltem le Dominó szemét. Utána máskor is neki is letöröltem,csak úgy.Ez most később ettől előjöhet?
2010. júl. 14. 18:07
 1/3 hell-ikon ***** válasza:

Általánosságban mondom, hogy a macska is szépen le tudja tisztítani a képét (ezzel együtt a csipát is), nem kell neked külön törölgetned őket.


Kivétel ezalól, amikor valamilyen betegség miatt bőséges a váladékozás.


Egyébként, lehet belement valami a macsek szemébe, szerintem jobb ha nem piszkálod. Ahogy nekünk is ilyen esetben kijön ha pislogunk, s mellette még esetleg a szemünk is könnyezik, ugyanúgy kijön a macskának is.

2010. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A macskának felesleges kitörölni a csipát ,mert a mancsával megmossa a saját pofiját,és a csipát is kitörli a szeméből... De arra azért ügyelj,hogy csak tiszta fülpálcikával tisztisd,ha már tisztitod,nehogy fertőzést kapjon a macsekod szeme!!
2010. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.És nem volt direkt...
2010. júl. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!