Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicának el van vékonyodva...

Kiscicának el van vékonyodva a farka! Mi baja? Tegnap fogadtam be utcáról!

Figyelt kérdés
2 db 1 hónaposnál kisebb kiscicánk maradt árván. Győztem megoldani azt is. Erre tegnap amikor etetem őket a semmiből odarohant hozzám egy kicsivel nagyobb kiscica. Tiszta vékony. Nagyon meg volt rémülve. Vagy q.t öra alatt azért visszaállt a pulzusa normálisra,hogy nyugtatgattam. Bár azért az furcsa volt, hogy ennek ellenére nem vetette rá magát a kajára. Csak amikor húst raktam ki neki akkor evett.Elég válogatósnak tűnik. Most együtt vannak hárman az óljukban.Szerencsére rögvest barátilag viselkedtek egymással. De nem tudom mitől van elvékonyodva a farka. Azt hittem valami beleragadt. Vízbe mártottam neki de kemény és vékony. Ez lehet a vitaminhiány?
2019. szept. 11. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Tudnál képet feltölteni a farkáról?
2019. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ide nem tudom hogyan kell
2019. szept. 11. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ide sehogy, csak linkelve tudod.

Google -> beírod, hogy "képfeltöltés" -> kiválasztod a neked tetsző oldalt -> feltöltöd a képet -> belinkeled ide.

2019. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Farokvastagításra van szüksége, szerintem pár helyen az "állatorvosok" pár 10e Ft-ért ezt elvégzik, vigyázz, de ilyen helyen előre kell fizetni !
2019. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ő a mi cicánk volt még tavasszal. Elcsatangolt nyár elejên azt így jött haza. Úgy el van torzulva hogy alig ismertem meg. Még most se vok 100%-ig biztos. Akkor amíg nálunk volt jól nézett ki. Nem volt neki elvékonyodva a farka. Szóval ez nem eredendő rendellenessége neki. Én leginkább a vitaminhiányra gondolok. Mert ugye csontsoványan jött haza. Gyorsan is veszi a levegőt. Valszeg nincs sok energiája. Eszeget csak keveset még. Hangulata teljesen jó amugy. Csak nagyon viseltesen néz ki. Nyár elején valószínű ahogy kezdtek volna vadászni tanulni utána szökött a kandúrunknak aztán ki tudja merre volt. Csoda hogy visszatalált. De el nem mozdul a 2 másik kicsi mellől. Tiszta macskabölcsim van.;)
2019. szept. 12. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!