Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cestal cat féreghajtó tablettá...

Cestal cat féreghajtó tablettát, akik ismerik, használják: hogy néz ki pontosan a tabletta?

Figyelt kérdés

Már sokszor vettünk mi is, de többnyire gyógyszertárban, az ottani darabonként be van csomagolva.

Az állatorvosnál kapható az máshogy néz ki és nincs is egyenként csomagolva?

Vagy több fajta macskának való Cestal cat is forgalomban van?

Ami az állatorvosnál lett véve az vékonyabb és sárga színű és papír tasakban adta.



2019. okt. 5. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezt a fajtát/márkát kérted, vagy csak simán féregtelenítőt kértél?

Amúgy a dobozosokat az orvos is dobozba szokta adni vagy levélben.

2019. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Párom ment be az állatorvoshoz, konkrétan Cestal Cat márkájú féreghajtót kért. Amikor az állatorvos odaadta neki a tablettákat, külön rá is kérdezett a párom: "Ez Cestal Cat"? Válasz: "Cestal!"


Amikor párom ezt elmondta nekem (az autóban vártam), akkor jutott eszembe, hogy ez már régebben is megtörtént - csak akkor velem. Utána hosszú ideig gyógyszertárban vettük a Cestal Catet és az esemény kiment a fejemből.


Ráadásul arcátlanul drágán árulja az az állatorvos.


2 macska van. Tegnap nem bírtuk beadni a macskáknak azt a féreghajtót, úgyhogy ma vettünk Cestal Catet gyógyszertárban. Majd töltünk fel fényképeket, összehasonlítani.

2019. okt. 5. 15:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy van egy Cestal Cat Flavour és egy Cestal Cat (ami nem ízesített)?
2019. okt. 5. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek:

[link]

Az egyik a papírzacskóba tett, laposabb, mint az általam ismert Cestal Cat és a közepén nincs "felezővonal", a CC-nek pedig van.

2019. okt. 17. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs összehasonlítási alapom de én rendeltem ízesítettet. Sárgás szinű vékony tabletta egyenként csomagolva és a cica minden probléma nélkül azonnal megette magától.
2020. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Az jó, hogy szenvedés nélkül bekapta a macsek.

Adsz egy linket arról, hogy honnan rendelted?

2020. jan. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!