Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy fekete fiú macskának...

Egy fekete fiú macskának milyen színű nyakörv áll jól?

Figyelt kérdés
Én pirosra vagy kékre gondoltam,de más ötletet is elfogadok.Ja és van egy testvére az lány és cirmos macska neki milyen színű nyakörv áll jól mert arra semmi ötletem sincs.A válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 16. 17:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam csak akkor meg az a veszély áll fenn hogy sokat járkálnak kint az utcán és akkor meg a sintér elviheti őket mert kóbor macskáknak hiszi őket de ha rajtuk lenne akkor kisebb lenne ennek az esélye.
2010. júl. 17. 11:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Milyen színű a szeme? Szerintem olyan színű nyakörv kéne :)
2010. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem fekete macskának bármilyen színű nyakörv jól áll :) .... ugyanis a feketéhez minden megy.:)
2010. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

01:10


Macskanyakörvet nyugodtan lehet cicákra adni, a lényeg hogy legyen egy gumis része amit ki tud tágulni ha valahová beszorulna. Emiatt jó ha a gumi nem túl kemény, és úgy kell felrakni hogy ki tudjon belőle bújni. Ha már megszokta, úgy sem fog kibújni belőle.


Viszont tényleg elvihet akárki ha nincs rajta nyakörv. Én emiatt csak felügyelet miatt engedem ki.

2010. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még ilyet nem is hallottam, hogy a macskát elviszi a sintér, de komolyan. Úgy tudom, csak a kutyákat viszi el. Hol laktok Ti, hogy arrafelé ilyesmik vannak? Mifelénk nem viszik el a macsekokat, esetleg befogják, ivartalanítják és visszaviszik az eredeti helyére, ahol találták, de ezt állatvédő alapítvány csinálja. A nyakörvre nem véletlenül írtam, hogy ne, mert hallottam olyat is, hogy gumis nyakörv volt a cicán, mégis elakadt valamiben. Szerencséje volt, mert megtalálták, de mi történt volna, ha nem? Szerintem nem kell nyakörv.
2010. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én fekete kandúromnak rikító sárga van és visszaveri a fényt, hogyha csavarogna (bár nem nagyon teszi), akkor az autósok észrevegyék.
2010. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Talán kék piros fehér zöld
2016. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!