Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy orvosi...

Mennyibe kerül egy orvosi vizsgálat a cicának, oltással (mert beteg), ivartalanítással?

Figyelt kérdés
A cicám beteg,el akarom vinni állatorvoshoz,de ezt persze nem befolyásolja az ár,csak érdeklődnék,hogy kb. mennyibe kerülhet?
2010. júl. 18. 18:08
 1/4 anonim válasza:

-Van, ahol ingyen is megvizsgálják a cicát, ahol nem, ott valószínűleg nem kérhetnek többet 2000 forintnál, az oltások nagyon széles árúak,250 ft.-tól egészen 15000 ft.-ig,attól függ, mi a baja kedvencének, az ivartalanítást, nemétől és persze állatorvostól függően kell megfizetni az árak általában 2500-től kezdődnek.

(Általában minden állatorvosnál másak az árak.)

2010. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez településenként, orvosonként nagyon változik. Mi vidéki kisvárosban lakunk, itt alkalmanként nemigen kérnek többet 2000-2500 Ft-nál, amiben benne van az injekcióban beadott gyógyszer is. Ugyanakkor nagyobb városban élő barátnőm mesélte, hogy amikor a kutyájának el volt törve a lába, a doki alkalmanként 7000Ft-ért kötözte át.

Az ivartalanítás külön téma, nálunk nősténymacskát 7000-ért, kandúrt 3000-ért ivartalanítanak, máshol nem tudom mennyit kérnek.

2010. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak vizsgálatért nálunk sem szokott pénzt elfogadni a doki. Volt, hogy kihívtuk, mert a cicának hasmenése volt, de nem kellett neki gyógyszer, csak az étrendjén kellett változtatnunk, és nem is kért a végén pénzt az állatorvos. De mondom, ez területenként nagyon változik. Vidéken inkább a haszonállatokból élnek az állatorvosok, a mi dokink kerületi főállatorvos, fizetést kap a megyétől, a kedvenceket szinte szívességből, minimális pénzért meggyógyítja. Sokszor csak annyit kér, amennyibe neki a gyógyszer volt. Nyilván más árai vannak egy olyan orvosnak, akik kimondottan cicákra szakosodik, és önállóan nyit teljesen felszerelt rendelőt, abból kell megélnie.
2010. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam, második voltam. :)
2010. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!