Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell tudni a Váci Zöld...

Mit kell tudni a Váci Zöld menedék alapítvány macska örökbefogadásának menetéről?

Figyelt kérdés
Pl: Be vannak-e oltva? Ha igen kb mennyit szokta elkérni átvételkor? Vagy inkább a tárgyi adományoknak örülnek?

2020. jan. 27. 14:34
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Be vannak-e oltva?"


Nincsenek. Kivéve persze amit úgy vittek be, hogy már be vannak oltva.


"Ha igen kb mennyit szokta elkérni átvételkor?"


Én eddig csak olyat hoztam el, ami nem volt oltva, nemhogy pénzt kértek, inkább örültek, hogy elhozok, nem viszek. Oltottakat nem tudom. Szerintem ott is inkább örülnek, hogy viszel.


"Vagy inkább a tárgyi adományoknak örülnek?"


Annak mindig. Bárminek, a legkisebbnek is. Ha csak egy csomag száraztápot viszel, annak is, segítség minden. Sajnos látszik, hogy nincsenek agyontámogatva.


"Mit kell tudni a Váci Zöld menedék alapítvány macska örökbefogadásának menetéről?"


Felhívod, hogy mikor mehetsz, esetleg meg is beszéltek egy időpontot. Eléggé kieső részen van, és NAGYON rossz az út!!! Bemész, választasz egy cicát (vagy kettőt), aláírsz egy papírt, hogy vállalod az ivartalanítást(!), és elhozod. Elmondják, ha valamelyik cica beteg volt ott náluk, vagy bármi baja van, rendesek.

2020. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ja, elhozni csak hordozóban lehet. Remélhetőleg van. Ha nincs, kérj kölcsön.
2020. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt az alapítványt nem ismerem, de a legtöbb helyről oltva, ivartalanítva, féregtelenítve lehet elhozni az állatokat, kb. 5 ezer forint jelképes összegért, örökbe fogadási szerződéssel.
2020. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2020. jan. 28. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!