Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek beteg lehet a...

Szerintetek beteg lehet a macskám? Orvoshoz csak délután tudom vinni. A hasa végénél nagyon puha a hasa neki. Minta a beleit érezném olyan érzés.

Figyelt kérdés

Pár napja hányt egyet. Azóta pedig nem tudom eldönteni jó-e a közérzete és hogy beteg-e viszont amilyen a hasa azon a néhány cm-en olyan puha az aggaszt.

Egyébkén eszek iszik. Sőt még a fiával is végez anya fia párharcot. Viszont én letörtnek érzem a macskát.


2020. febr. 3. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz megállapítani, ezt csak a doki fogja tudni megmondani egy vizsgálat után. Komoly baj gondolom nincs de mindenképp nézesd meg.

Mikor fialt? Eléggé megviseli őket, nem tervezel ivartalanítást? Sok bajt hozhat, ha ivarosan éli az életét (pl méhgyulladás)

2020. febr. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 eve es utana lett ivartalanitva mert szerettem volna tole cicakat es nem mashonnan hozni.

Csak meg mindig szeretik nyuzni egymast.


Szerintem nem faj neki mert akkor nyavogna vagy valami. De az orvos lesz a biztos. Remelem nem hajt el nagyon ha csak en neztem be a dolgot.

2020. febr. 3. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a hányás okát nem sejted? Mit ivott, evett előtte?

Nem habzsolt és rohangált utána?

Sokszor a hányásnak nincs komoly oka.

Láza nincs? Fogd meg az orrát. Hideg, nedves jó esetben. Szemei tiszták?

Wcre tud menni?

Egy vizsgálat nem árt sosem.

2020. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben megérte elvenni. Mert kiderült hogy lágyék sérve van de azt mondta hogy 5 éves macskánál nem biztos hogy megéri műteni.

Viszont kiderült miért volt letörve. Valamit elkapott amitől láza volt viszont így kapott gyógyszert a többi is aki itthon van.

2020. febr. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!