Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sterintetek melyik macskafajta...

Sterintetek melyik macskafajta a jobb, és miért?

Figyelt kérdés

Ezek közül:

-sziámi

-ragdoll

-orosz kék

-brit rövidszőrű


Panel házban lakom, olyan macskafajta kellene amelyik jól bírja a benti életet. Ezek közül melyik macskafajta a legmegfelelőbb, és miért? Macskatartással kapcsolatos tanácsokat is írhattok! :)


2020. febr. 29. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik fajta jól bírja a bent tartást ha kis korától fogva kizárólag bent van és ivartalanított.
2020. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Elsőnél a pont, és nem csak a fajtatiszta egyedekről van szó.

Bármelyik keverék házicica, ha kiskorától bent él és időben ivartalaníttatod, akkor az lesz neki az otthon, nem a kinti világ.

2020. febr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi első benti cicánk egy orosz kék, nagyon meg voltunk vele elégedve, a tenyésztő rengeteg tanáccsal ellátott minket, semmi gond nem volt vele. :) A brit kicsit lustább, barátnőmnek ilyen fajtájú a cicája, őt is ajánlom, de csakis jó helyről! Sok a brit szaporító.. Ragdoll állítólag szintén nagyon családbarát, a sziámit nem ismerem.
2020. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A sima házi, menhelyről. A leghálásabbak, mentesek mindenféle túltenyésztési nyavalyától.
2020. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mindegyik jó választás lenne.

Nekem sziámim van, előtte házi macskáim voltak. Életem legjobb döntése volt, hogy magamhoz vettem. Nagyon ragaszkodó, kedves cica. Mindig velem alszik, ha bármit csinálok itthon akkor követ, és "segít". Minden érdekli.

Egy ismerősömnek ragdoll van, nagyon kedves cica ő is, és játékos.

A többit nem ismerem.

2020. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es: egy jó helyről származó fajtatiszta cica is mentes mindenféle túltenyésztési nyavalyától ;)

Van értelme a jó, tudatos tenyésztésnek. De ettől függetlenül egyetértek a menhelyi cicás mondandóval is.

2020. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!