Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hozza be a szobába az...

Miért hozza be a szobába az ételét?

Figyelt kérdés
Fél éve van nálunk a macska, idősebb 3 év körüli cica. Eddig kint ette a táljában az eledelt. A párizsit állandóan behozta a szobába, lespricceltük, kikapott,nem használt. Már nem kap párizsit, de most a macska kajával is ezt csinálja újonnan. Miért? Mit lehet ellene tenni?

2020. márc. 5. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk becsukod az ajtó amíg meg nem ette a kajáját, ahelyett hogy "kikapna" a macska? Ti a szobában vagytok mikor beviszi a kaját? Lehet hogy csak a közeletekben szeretne lenni mikor eszik.
2020. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Vidd be a tálját, vagy helyezz el etető alátétet ott, ahol enni szeret.

Vagy szeretne veletek egy helyiségben lenni, vagy nem érzi magát biztonságban, és azért jön be, hogy szemmel tarthasson mindent és mindenkit. Utóbbi esélyesebb.

2020. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezzel fejezi ki, hogy elfogad gazdájának, akinek megmutatja a zsákmányát.
2020. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Tedd eleve oda, ahova viszi.
2020. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Majd a nappaliban a szőnyeg közepén fog enni a macska mert most ő úgy döntött. 😀Ha majd az ágyunkba akarja behozni azt is engedjem meg neki, mi? Eddig ott evett ahol a találka volt, nem lett el helyezve.
2020. márc. 5. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Rakd ki a kertbe...
2020. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csukd be azt a helységet, ahol eszik, amíg eszik. Ha lehet legyél ott vele.

Az én cicám csak akkor eszik, ha leülök mellé(a szobában az asztal alatt van az étkezdéje, le kell ülnöm oda, hgy nekiálljon:D).

2020. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem engedem h máshol egyenek, csak a táljuknál v max a konyha ha valamit ledobunk nekik. 2x volt h felvitte a nappaliba a kandúr, jól elvertem és elvettem tőle a kaját, azóta nem csinálja. Okosak, meg tudnak tanulni mindent.
2020. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged kéne jól elverni utolsó, akkor megtanulnád hogy nem emelünk kezet védtelenekre.
2020. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A macskák tényleg okosak és meg tudnak tanulni mindent, de rohadtul nem a verésből......
2020. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!