Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye olyan jófej lesz, mint...

Ugye olyan jófej lesz, mint amilyen volt?

Figyelt kérdés

Van egy maine coon cicánk,5 napja ellett meg.Régebben nagyon aranyos,játékos,vicces volt,de megváltozott a viselkedése a kölykök miatt.

Amit persze értek is,csak arra lennék kíváncsi,hogy ha majd a kölykök nagyobbak lesznek,elkerülnek a háztól,akkor olyan lesz a cicánk,mint régen? Vagy ilyen marad,mert "megkomolyodott" az ellés után? Aggódom érte nagyon,mert úgy nagyon jófej volt,sokat nevettünk rajta. :D

Persze így is szeretjük,nagyon nagyon,csak...örülnék ha olyan lenne mint amilyen volt. :)

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv! :)


2010. júl. 26. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy pár hónap és olyan lesz mint volt :)
2010. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Máris megnyugodtam kicsit! Köszönöm! :)
2010. júl. 26. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyzgi.A cicákat még picit félti,de valszeg engedni fogja h simogasd stb.De 1-2 hónap,mire újra ,,rendes" lesz,mert zugye amíg szoptatja őket,de fél év múlva már tuti olyan lesz,nagyon max. az 1 év(az már téll. nagyon max.).
2010. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam mindkét cicámnál... Teljesen megkomolyodtak, aztán amikor a kiscicák elérték a 4-6 hetes kort, konkrétan bunkók voltak az anyukák, nem engedte hogy megsimizzem, mintha mérges lett volna rám stb.... Nagyon bántott és volt hogy sírtam a macccsnak hogy most mi a baja velem... nem vicc... Aztán amikor a kiscicák még nagyobbak lettek, újra igényeltek engem, újra jófejek lettek. Most már itt tartok, de már csak egy nagy cicám van, 10 hetesek a kicsik, most jött vissza a játék és bohóckodás a nagycicámba.... Nyugodj meg, türelmesnek kell lenni. Már énis tudom.
2010. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. júl. 27. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!