Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámnak?

Mit csináljak a macskámnak?

Figyelt kérdés
A macskám nem rég volt ivartalanítva, (ma dél körül) És mondta a doki is, hogy nem szabad hogy nyalja a sebét, viszont nem találunk itthon semmi olyat amiből valamit tudnánk csinálni,amit ráadhatnánk, szóval ebben kéne segítség

2020. ápr. 30. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vágj le valami régi bővebb nadrágnak a szárát és húzd a testére. Csak figyeld hogy ne legyen szoros. Csak oda kell ahol a seb van úgy biztos nem fogja pitiszkálni :)
2020. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nőstény? Dokinál nem kaptatok semmit? Gallér, ruha kb 1000ft. Az a baj, hogy simán leszedi magáról a ruhát, ha nem megfelelő ! Az enyém addig szórakozott, míg a gombokat kitépte a hátáról, meg a lábainál megcincálta, de rajta maradt.

Valahogy úgy csinálnám, hogy egy hosszú, bő ujjú pólót úgy vágnék szét, hogy az ujja legyen nyilván a teste körül, a farokog érjen, és a két lábának lyukat hátra és előre is.

2020. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,viszont reggel úgy csináltuk, hogy egy rövidnadrágot kettéfágtunk, összevartuk ahol elvágtuk, és azt adtuk rá de lerázta magáról bárhogy próbáltuk
2020. ápr. 30. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Zokninak a végét vágd le, és húzd rá.
2020. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

-Cicanadrág egyik lába szárát vágd le. Csinálj rá 4 lyukat a 4 lábánal és húzd bele.

-Vagy nagyobb zoknival is próbálkozhatsz.

-Dokihoz ha visszamész szerintem ő is tud adni kisruhát. (Szerintem gallért ne adj rá, az én macskám nagyon nem tűrte, nyomta a fejét, és majdnem meg is fulladt tőle, egy kisruha sokkal praktikusabb)

Hajrá!

2020. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!