Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt szeretnénk megtudni, hogy...

Azt szeretnénk megtudni, hogy tulajdonképpen mit csinál a videón látható cica?

Figyelt kérdés

Ez volna a rövid videó részlet

[link]

A családunk egy barátja, aki állatorvostan hallgató, azt mondja hogy őszerinte az állat bagzik, szerintetek ez lehetséges?



2020. máj. 11. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Először is a videó megvan szerkesztve de nem is kicsit. Nem teljesen ez a mozdulatsor amit a macska csinál csak simán játszik és megvan vagdosva a vidi.
2020. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen egyet értek a 2. válaszolóval.

Plusz szerintem ez a macska nőstény, már a nyakörvéről ítélve.

2020. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Játszik, csak össze van szerkesztve. Ha "bagzana" se csinálna ilyet. A nőstény alapból nem, a kandúr pedig inkább neki megfelelő méretű dolgokon próbálja ki magát. Harapja, totyog raja. Szerintem semmi köze a "bagzáshoz".
2020. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy francot bagzik. Játszik a labdával, csak szerintem össze van vágva a videó. Nekem is szokott a nőstényem hasonló módon játszani a labdával és biztosan nem bagzik, mert ivartalan.
2020. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
olyan anyaggal van bekenve a labda, ami a macskát bagzásra készteti, valamilyen feromon
2020. máj. 12. 18:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogd már fel, hogy a macska nem így bagzik, a másik meg az hogy a nőstény meg egyáltalán nem bagzik, és tökre látszik, hogy össze-vissza van vágva/szerkesztve ez a videó.

Szóval nem, egyáltalán nem bagzik a videón látható macska. Simán csak játszik és ezt vágták meg.

2020. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, hogy nem így bagzik a macska??? Játszik azzal a rohadt labdával és ennyi.
2020. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Ezt én is nagyon szeretném megtudni. :D "Játszik azzal a rohadt labdával és ennyi." :D :D :D :D végem
2020. máj. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez egy különleges, tehénszőrből összenemezelt, vadmacskaferomonnal feromonnal átitatott, úgynevezett "bagzógolyó"
2020. máj. 15. 20:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mik történnek az agyadban ezek kitalálásakor?🤣
2020. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!