Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen fura a macskám?

Miért ilyen fura a macskám?

Figyelt kérdés

Néhány dolgot megosztanék amit nagyon furának találok.

Nyávog az ajtónál ,hogy engedjem ki. kiengedem. még vissza se értem a konyhába, de már kapar, hogy be akar jönni. és ezt 40x eljátssza. Mi a francot csinál???


a másik, hogy miért lök le tárgyakat az sztalról? Annyi pohár tört már el miatta. csak úgy lökdösi, aztán leesik.


A harmadik meg az alvó pózok. olyan kitekert pózban tud aludni, hogy már aggódom nem lesz-e baja a gerincének...


2020. máj. 13. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem unatkozik. Ha kimennél vele együtt az udvarra, akkor nem akarna visszamenni. Azért jelzi, hogy visszamenne, mert te bent maradsz a házban. Ha te is kint lennél vele, akkor kint nézelődne.

A tárgyakat is azért löki le, mert így legalább történik valami.

2020. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

- Hagyd nyitva, hogy ki-be mászkálhasson. Lehet, hogy unatkozik.

- Neki ez csak játék. Meg kéne tanítani, hogy ezt nem szabad. Foglald le mással. Játssz vele. És legyen neki olyan helye, ahova felmászhat, amin mászkálhat.

- Ez teljesen normális, semmi baja nem lesz.

2020. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Mert meg akarja mutatni, hogy ő a főnök és annyiszor ugráltathat, ahányszor csak akar. Mégis mit képzelsz magadról, földi halandó, hogy őfenségességét korlátozod a mozgásában. :D

Minden macska egy kis rohadék zsarnok.

2020. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ÓÓhhohohóóó játszom én vele. sőt gyerkőcök is.. (2 kislány) van, hogy úgy kifárasztják, hogy a nappali közepén elalszik. Mármint a macsek.


De mégis hogy akaná mutatni, hogy ő az én gazdám és nem fordítva? Ha rajta múlna már rég elpusztult volna. Én adok neki kaját, egy egeret vagy madarat sem képes megfogni...


Lehet a következő az lesz, hogy "hát nincs kedvem enni adni neki".. Természetesen nem éheztetem szó sincs róla, csak, hogy érzékeltessem vele, hogy ha én úgy döntök ő kinyiffan.

2020. máj. 13. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert ő egy macska. Megis mit vársz tőle mit csináljon?
2020. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Erről a kiengeded, de fél másodperc múlva már be akar menniről a Simon's Cat animáció jut az eszembe. :D Amúgy teljesen okés macska viselkedés mindegyik, amit leírtál.
2020. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
A macska territoriális állat, vagyis folyamatosan ellenőrzi, nincs e illetéktelen a területén. A tárgyak lelökéséhez: nekem is volt ilyen cicám, rendre szoktatott bennünket :) Ő pl. kinyitotta a szekrényajtót, kirendezte alulról a ruhákat és lefeküdt aludni.
2020. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden ismerősöm macskája teljesen normális. Övék csak úgy van. cuki háziállat, dörgölőzik, napozik, pihen, játszik a gyerekekkel, valahol van a lakásban oszt ennyi. Erre az enyém meg tárgyakat lök le az asztalról. Hát kész :D
2020. máj. 13. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!