Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vörös-fehér nőstény és hamuszü...

Vörös-fehér nőstény és hamuszürke kandúr macskától milyen kismacskák várhatóak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Tricolor nőstény(a 3 szín egy kölykök, azaz vörös-fehér és szürke), vörös-fehér kandúr és szürke-fehér kandúr cicákra vannak jelentkezők.
2020. máj. 22. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Remélem az összes egyszerű házi csíkos lesz és ezért leállsz a szaporítással.
2020. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Tricolor, ahogy írtad. Illetve szimpla vörös-szürke, fehér-szürke stb és akkor cirmos,calico stb.. Bármilyen kombináció lehet, sőt még barna is lehet, ha a génjeiben megvan.


Nálunk egy fehér és egy szürke cicának barna lett az egyik kölyke.(Benti cicákról van szó) Ez azt mutatja bármilyen lehet az utód színe.

2020. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szaporítunk. Csak besikerült. A kandúr már ivartalanítva van, az anyjuk is lesz, a kicsik felnevelése után. De ezt az almot már nem vetetjük el.

Megbízható ismerősöktől kérdeztem, hogy kell-e nekik vagy tudnak-e megbízható embert, akinek kell kiscica. A szülőkről egy képet végig küldtem velük és 3-an mondták, hogy ha lesz ilyen meg olyan(ami a szülők színéből gondoltak, hogy talán lesz), akkor szeretnének. Azért kérdeztem, hogy milyen kicsik várhatóak. Az anya félperzsa(hosszú szőrű 5kg), az apa félbrit(vastag, de rövid szőrű, 8kg).

2020. máj. 22. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen lehet. Talán sima fekete nem, de elég sokféle kombináció előfordulhat. A trikolor cicák viszont mind nőstények.
2020. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!