Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem jött ki az állatorvo...

Miért nem jött ki az állatorvos? Nem mondott semmit

Figyelt kérdés
Ez picit régebbi stori de ma napig nem értem. A cicánkon észrevettük hogy fáj a lába, ez volt pénteken. Hétvégén nem jön ki az állatorvos ezért csak reménykedtünk hogy jobb lesz neki. Nem lett jobb ugyanúgy láttuk hogy fáj neki. Hétfőn kijőtt az állatorvos megvizsgálta és adott neki szurit. Azt mondta hogy ettől jobbnak kell lennie és hogy csütörtökön jön vissza és kap egy újjab szurit. Csütörtökön nem jött. Tudni kell hogy ez az állatorvos nem mondja hogy délelött vagy délután jön csak annyit hogy mielött jön azelött egy öt percel felhívja az adott embert. A cica egy szuritól jobban lett és a lába se fájt de én nem értem hogy miért nem jött ki. Nem hívtuk fel pedig kellet volna.

2020. máj. 26. 11:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Baszki rossz kategória
2020. máj. 26. 11:21
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Sok oka lehet. Elfelejtette. Nem érte meg neki párezer forintért kimenni. Leszarta. Sok munkája volt és nem volt ideje.
2020. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem hívatad fel? Elvileg neked fontosabb a macskád lába, mint a dokinak.
2020. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy elfelejtette.

De ti nem hívtátok. Tehát téged se érdekelt annyira, hogy mi is van a cica lábával. Meg én mondjuk nem várnék napokat, hogy majd kijön valaki. Ha elviszem az orvoshoz.

2020. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez egy éves sztori. Csak nem értem, mondtam anyának hogy hívja fel de ő az mondta hogy a macska jól van és ez a lényeg. Én ha felhívtam volna nem venne komolyan és szolt volna a szüleimnek hogy miért hivogatom.
2020. máj. 26. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Ti vagytok az orvos egyetlen páciense? Gondolj már bele mennyi állatot kell ellátnia, s és még ő szaladgáljon a betegek után? Nagyon gáznak tartom, hogy az emberek elvárnák, hogy kimenjen az orvos, ahelyett, hogy ha már baj van a kiskedvencükkel, akkor megemeljék a valagukat, és

elfáradjanak a rendelőbe.

2020. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekelne, hogy tudta megvizsgálni rendesen nálatok, a felszerelése nélkül, honnan tudta, hogy mi baja, mire adta és milyen injekciót?
2020. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

"Én ha felhívtam volna nem venne komolyan és szolt volna a szüleimnek hogy miért hivogatom."

És ezt te honnan a fenéből veszed?

2020. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy éve történt, akkor tök mindegy.

Még az is lehet, hogy a szüleid beszéltek az orvossal, csak te nem tudtál róla.

2020. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8 azért mert pl nálunk van az unokatesónk kutyája mert baszik elvinni magukhoz és egyszer amikor itt voltak unokatesóm mondta a papánknak hogy hívja ki az állatorvost mert baja van a kutyának és a papánk feleslegesnek tartotta kihívni az állatorvost ezért unokatesóm hívta fel és utána az orvos felhívta a papánkat hogy az unokatesóm miért hívta fel. Velem is ugyan ez történt volna.
2020. máj. 26. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!