Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy a macskám...

Miért van az, hogy a macskám a szomszéd macskájával akar játszani, miközben ők verik, de bármilyen másikat meg ő verne?

Figyelt kérdés
Őt is úgy találtuk és utána is, előtte is találtunk többször cicákat. De amióta ő itt van nem tudunk befogadni másik cicákat, mert mindegyiktől ideges. Fúj, morog, még az újszülött sípoló babákra is, meg a kicsit nagyobb kölykökre és a felnőttekre egyaránt. De a szomszéd macskájával folton játszani akar, miközben az rendszeresen megveri, pofozza, fúj, morog rá, de az enyém meg csak nyihog neki meg elhentereg. Ha a szomszéd macska átjön ide hozzánk, mert a gazdi elmegy pár napra, végig ez megy, a másik veri, ez meg hagyja. Mindeközben otthon ha épp valaki nem foglalkozik vele úgy vernyog, hogy zeng a ház. Miért van ez? Eddig az összes macskánk össze tudott barátkozni, amiket egymás mellé fogadtunk be, max 1 hét. Ő meg nemhogy megenyhülne, a végén velünk is bunkó, hogy el kell vinni azonnal.

2020. máj. 29. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem volt egyszer (egyszerre) három. a két kisebb még felnőtt korában is játszott egymással, együtt is aludtak.


a harmadik - ő volt időrendben az Egyeske - nem tudott úgy elmenni a két másik mellett, hogy ne pofozta volna meg őket. és persze fújt is rájuk. sose vegyült közéjük, nem játszott velük, még alvás közben is elhúzódott tőlük és tüntetően hátat fordított nekik.


én sem értettem.

2020. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!