Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kefélitek a macskát?

Mivel kefélitek a macskát?

Figyelt kérdés
Mi vált be eddig legjobban? És milyen fajta, milyen szőrű a cicátok?

2020. máj. 31. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én sűrű puha kefét használok erre, szerintem ez a legjobb.
2020. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk kétoldalú kefénk van, nagyon jól összegyűjti a szőrszálakat. Nem hiszem, hogy márkás, régóta megvan egyszerű fakefe. A mi cicánk olyan szőrű, mint egy átlagos macska(nem hosszúszőrű és nem kopasz), és ismerőstől kaptuk, mivel elég sok szín van benne, keverék.
2020. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos szőrű, én furminator-t használok, egy megváltás, és imádja is. Azt a nagyon puha szálló aljszőrt szedi ki, igaz nem olcsó egy ilyen, de nekem minden forintot megért.
2020. jún. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van Furminátorunk és "Trixie puha kefe" nevű kefénk. A Furminátor tök jól szedi a szőrt, de nem nagyon szeretik, az egyik a négyből kifejezetten utálja. A másikat viszont a négyből ketten annyira szeretik, hogy hacsak meglátják a kezemben, már dorombolnak. Az is sok szőrt ki tud szedni, de messze nem annyit, mint a furminátor.
2020. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és minden cicánk házimacska, szóval nem fajmacskák, és olyan se nem nagyon hosszú, se nem nagyon rövid a szőrük.


#4-es voltam.

2020. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már semmivel! A világ minden fésűjét kipróbáltuk, de úgy utálja, hogy ömlött a vér a karomból minden nap!

Kap szőroldót és kész. Én nem idegesítem és nem akarok falcolónak kinézni.. :D

2020. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Furminátorral.
2020. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gumis fésűkesztyűvel.

Mással lerágja a karom, morog.

Meg szőroldó 2x egy nap.

2020. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!